Мер Бучі розповів, як проходить поховання жертв російської агресії

Автор: Володимир Хлєбников
11:58 23.04

На сьогодні головне завдання, яке стоїть перед комунальниками, – ідентифікувати кожного загиблого та поховати його. В місті завершується збір та ексгумація тіл загиблих і померлих.

Мер Бучі розповів, як проходить поховання жертв російської агресії

Про це 23 квітня заявив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Він повідомив, що біля місцевого моргу працює Інформаційний центр, який допомагає родичам знайти, опізнати та поховати своїх близьких. Також працює кол-центр, і є волонтери в ЦНАПі, які надають інформацію за номером телефону: +38 068 328 2892.

Бучанська міська рада забезпечує всі родини загиблих у Бучі та на території громади необхідною атрибутикою. У комунальній ритуальній службі є труни, хрести, вінки та таблички. Також є необхідна кількість місць на цвинтарі по вулиці Депутатській. Все безкоштовно – за рахунок бюджету громади. За це відповідає керівник ритуальної служби Капличний Сергій, його телефон: +38 067 952 3112“, – повідомив Федорук.

Читайте також: Війна з РФ, день 59. Бучанські кати “засвітилися” на Харківщині

Влада намагається допомогти родинам поховати загиблих протягом найближчого тижня – до поминальних днів.

Якщо у вас є інформація про те, що когось все ще не ексгумували або вам не змогли допомогти наші співробітники і волонтери, пишіть у коментарях, будемо окремо з‘ясовувати і шукати. Це наша спільна біда. І це наше завдання – зробити так, щоб кожен невинно убієнний був ідентифікований і похований належним чином“, – додав Федорук.

Як повідомлялося, за даними Бучанського міського голови, станом на 23 квітня в місті знайшли 412 загиблих. Підрахунок поранених все ще триває.

Великий Київ у Google News

підписатися