Кожен третій загиблий на Київщині – з Бучі

Автор: Володимир Хлєбников
10:16 23.04

В Бучі під Києвом закінчується збір та ексгумація тіл загиблих і померлих на території місцевої громади. На сьогодні виявлено 412 жертв російської агресії.

Кожен третій загиблий на Київщині – з Бучі

Про це 23 квітня повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Цифра, яку маємо станом на сьогодні – 412. Але її все ще будуть уточнювати на рівні слідчих та експертів, які працюють без вихідних. Це означає, що кожен третій загиблий в Київській області – з Бучі“, – написав він у себе в Facebook.

За словами Федорука, підрахунок поранених все ще триває.

В окрему справу виділена братська могила біля Церкви Андрія Первозванного по вулиці Богдана Хмельницького, 7-б, де загалом дістали 117 тіл, зокрема 30 жінок та 2 дитини. Там є вбиті, застрелені й закатовані окупантами, є обгорілі тіла цивільних громадян. Є пацієнти лікарні, яких не змогли поховати після 24 лютого, бо росіяни не пускали ритуальну службу на цвинтар. Є кілька хлопців зі Збройних Сил України“, – проінформував мер міста-героя.

Читайте також: Війна з РФ, день 59. Бучанські кати “засвітилися” на Харківщині

Федорук підкреслив, що головне завдання, яке стоїть перед комунальниками. “Це наша спільна біда. І це наше завдання – зробити так, щоб кожен невинно убієнний був ідентифікований і похований належним чином“, – додав він.

Як писав “ВК“, станом на ранок 22 квітня у Київській області було знайдено вже 1084 тіла цивільних осіб. Переважна більшість з них вбиті зі стрілецької зброї. При цьому понад 300 тіл, виявлених на Київщині, не вдалося ідентифікувати.

Читайте також: Масові поховання у Бородянці: у двох могилах виявили тіла 9 людей, у тому числі підлітка

Великий Київ у Google News

підписатися