Медичні послуги стали ближчими: сервіс Helsi тепер в смартфоні

10:16 03.12.2020

Електронний медичний сервіс Helsi, який допомагає отримати швидкий доступ до всіх медичних послуг онлайн, запустив офіційний мобільний додаток. Тепер за допомогою телефону можна знайти лікаря за спеціалізацією, прізвищем чи назвою медзакладу та записатись до нього або записати своїх рідних до обраного закладу охорони здоров’я, клініки, спеціаліста.

Медичні послуги стали ближчими: сервіс Helsi тепер в смартфоні
 
 Як повідомляє КМДА, у системі тільки сімейних лікарів вже понад 12 тисяч, а це фахівці, до яких пацієнти звертаються в першу чергу.

Додаток Helsi.me доступний:

У додатку можна ознайомитися з усіма послугами закладів охорони здоров’я чи клінік, обравши найоптимальніші для себе за місцем розташування та вартістю послуг.

За задумом розробників, система Helsi продовжить інтегрувати нові сервіси у додатку, серед яких запропонує телемедичні консультації. Планується, що згодом через відеозв’язок пацієнт зможе отримати лікарську консультацію, продемонструвати симптоми, розповісти про перебіг хвороби та отримати висновок фахівця. Додатково перед прийомом пацієнт та лікар двічі отримають електронне нагадування – за день до прийому та у день прийому – аби вчасно провести відеоконсультацію.

Розробники додатку радять за можливості оновлювати його частіше, адже кожна версія буде містити в собі важливі зміни:

  • запрацюють телемедичні консультації;
  • стане доступним перегляд результатів прийому: пацієнт після відвідування лікаря зможе переглянути діагноз, призначене лікування, виписані рецепти та направлення. Протягом 14 днів після візиту можна залишити відгук про лікаря та прийом за кількома критеріями. На підставі відгуків формується рейтинг лікаря;
  • стане доступним сервіс “Ліки онлайн” із простим алгоритмом дій пацієнта: записався на прийом, відвідав лікаря, лікар встановив діагноз, призначив лікування, виписав рецепт, знайшов ліки та забронював, далі отримує нагадування, що треба приймати ліки.

Читайте також: Кому дзвонити, якщо немає сімейного лікаря? Алгоритм дій при COVID-19

Нагадаємо, сімейні лікарі зможуть виявляти COVID-19 за 15-20 хвилин.

Великий Київ у Google News

підписатися