МАУ відмінив рейси до та з Тель-Авіва: небезпечно

Автор: Любава Лисичкіна
18:56 13.05

Українська авіакомпанія МАУ заявила про скасування всіх рейсів з Києва до Тель-Авіва і з Тель-Авіва до Києва, які були заплановані на 13 травня.

МАУ відмінив рейси до та з  Тель-Авіва: небезпечно

Як ідеться у повідомленні МАУ, мова йде про рейси з номерами PS778, PS775, PS776 та PS777.

Також авіакомпанія перенесла на три години виліт свого літака рейсом PS778 з Тель-Авіва вранці 14 травня.

У МАУ свої дії пояснили тим, що влада Ізраїлю видали повідомлення для льотного персоналу NOTAM, і необхідністю забезпечити безпеку пасажирів і екіпажів.

«Рішення про здійснення рейсів буде переглядатися кожні 24 години з урахуванням наявності або відсутності обмежень для здійснення польотів в аеропорт Бен-Гуріона в Тель-Авіві», – заявили в МАУ.

Як відомо, 11 травня територію поруч з аеропортом Тель-Авіва обстріляли з ракет з боку Сектора Газа. Через це ряд літаків не змогли сісти в головному аеропорту Ізраїлю і пішли на запасні аеродроми.

Вранці 13 травня влада Ізраїлю випустили NOTAM №A0762 / 21, яким дозволили літакам вилітати з Тель-Авіва, але при цьому вхідний міжнародний трафік повинен обслуговуватися в аеропорту Рамон поруч з Ейлатом.

Нагадаємо, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» повідомила про відновлення популярного туристичного напрямку Київ – Спліт – Київ та Київ – Пула – Київ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...