Масштабна пожежа у гімназії, новий виток скандалу довкола переможниці Нацвідбору “Євробачення”, топ-рецепт від паніки – найцікавіші новини понеділка

Автор: Галина Ворона
21:46 14.02

Після напружених вихідних кияни пережили такий самий напружений понеділок, який, окрім тяжких політичних подій, відзначився масштабною пожежею у столичній гімназії, продовженням скандалу довкола переможниці нацвідбору на “Євробачення” Аліни Паш. Водночас міністр юстиції підняв киянам настрій своєю рекомендацією побороти паніку.

Масштабна пожежа у гімназії, новий виток скандалу довкола переможниці Нацвідбору “Євробачення”, топ-рецепт від паніки – найцікавіші новини понеділка

На Львівській цілу ніч гасили масштабну пожежу у гімназії (ФОТО, ВІДЕО)  

В ніч на 14 листопада о 01:22 сталася масштабна пожежа в навчальному корпусі Київської гімназії східних мов на вулиці Львівська, 25 у Святошинському районі.

Горіла вся покрівля триповерхової будівлі гімназії. Гасіння пожежі ускладнювалось тим, що будівля старої забудови з дерев’яними конструкціями та перекриттями, що сприяло швидкому поширенню вогню.

О 03:30 пожежу було локалізовано на площі 2000 кв. м, а о 04:39 ліквідовано.

На місці події було залучено 16 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 60 чоловік особового складу. Жертв та постраждалих немає. Причину та обставини пожежі встановлюватимуть правоохоронні ограни.

Через пожежу учні гімназії тиждень проведуть у дистанційному режимі, а вже наступного будуть розмішені на навчання в сусідніх школах. Столична влада обіцяла відновити будівлю у найкоротший термін.

Участь Аліни Паш у “Євробаченні” під питанням – “Суспільне” поки не буде підписувати з нею контракт

“Суспільне” поки що не буде підписувати з переможницею Національного відбору “Євробачення” Аліною Паш контракт на участь у міжнародному пісенному конкурсі, який відбудеться в травні у Турині.

Все тому, що Суспільний мовник отримав інформацію про те, команда Alina Pash могла підробити довідку про перетин державного кордону з Кримом у законний спосіб, яку надала раніше.

Тому представники мовника заявили, що звернулись до Держприкордонслужби з проханням підтвердити або спростувати факт підробки документа і не підписуватимуть договору з переможницею Аліною Паш щодо її участі в “Євробачення” до завершення перевірки та з’ясування фактів.

“Не сцяти”: Міністр юстиції насмішив вранішньою заявою у соцмережі (ФОТО) 

На массу новин та повідомлень щодо можливого нападу Росії на Україну, яка сколихнула останніми днями інформаційний простір, всі реагують по-різному. От і міністр юстиції Денис Малюська зробив з цього приводу заяву, яка насмішила користувачів.

Сьогодні зранку міністр опублікував у Facebook пост, а також фото. Ймовірно, це його рекомендація, як боротися з панікою.

“Не сцяти!!) (це якщо коротко)”, – написав Малюська.

До допису він прикріпив фото разом із собакою. Судячи зі світлини, його улюбленець сходив в туалет не там, де потрібно. Тому допис має подвійне значення.

Великий Київ у Google News

підписатися