Масове отруєння шаурмою в Києві: кількість постраждалих зросла

Автор: Володимир Хлєбников
12:57 19.06

Столичні медики отримали вже 18 повідомлень про випадки гострого гастроентероколіту. Всі хворі 14 та 15 червня придбали шаурму в павільйоні, розташованому в Дарницькому районі Києва.

Масове отруєння шаурмою в Києві: кількість постраждалих зросла

Про це повідомив Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.

Як писав “ВК“, напередодні, 18 червня, було відомо про 16 постраждалих. Також повідомлялося, що до точки, де продавали шаурму, навідалася поліція.

Всі захворілі особи госпіталізовані та бактеріологічно обстежені. В одному випадку виділено Salmonella enteritidis. Решта матеріалу в роботі. Фахівцями ДУ “Київський міський центр контролю та профілактики хвороб” проводиться епідеміологічне розслідування“, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що працівник павільйону з продажу шаурми відмовився допустити фахівців на об’єкт, не надав необхідні документи та взагалі зник у невідомому напрямку.

Важливо! Літо – сприятлива пора для розвитку кишкових інфекцій. Основні причини гострих кишкових інфекцій: елементарне недотримання правил особистої гігієни, недотримання технології приготування страв, недотримання умов і термінів зберігання сировини та готових страв, вживання неякісних харчових продуктів, які містять збудник захворювання.

Читайте також: Анафілактичний шок і отруєння “в нагрузку”. На ринку в Києві продавали небезпечну черешню

Великий Київ у Google News

підписатися