Марина Порошенко планує захистити дітей-сиріт “житловими сертифікатами”

Автор: Галина Ворона
14:25 31.01

Депутатка Київради від “Європейської солідарності” та голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко планує запропонувати Київраді пілотний проект, за яким діти-сироти після 18 років отримуватимуть “житлові сертифікати”. Вона впевнена, що це дозволить дітям відчувати себе дійсно незалежними, дасть стимул працювати і розвиватися.

Марина Порошенко планує захистити дітей-сиріт “житловими сертифікатами”

Про таку ініціативу Марина Порошенко повідомила під час візиту до Центру соціальної підтримки дітей та сімей Дніпровського району, де на початку 2021 року відкрились соціальні квартири для дітей-сиріт та тих, хто позбавлений батьківського піклування.

Вона впевнена, що з такими сертифікатами дитина зможе відчувати себе дійсно незалежною, сама обиратиме своє майбутнє, матиме стимул заробляти гроші і розвиватися, ставати повноцінним членом суспільства, а держава їй у цьому сприятиме.

Важливо, що цей “житловий сертифікат” буде слідувати за дитиною і мати цільове призначення, щоб уникнути ризику, коли дітей можуть обманути, видуривши ці гроші.

До вихованців центру Марина Порошенко прийшла не з пустими руками. Як депутат Київради та голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики вона дізналася про брак постільної білизни. Цю проблему їй вдалося вирішити, придбавши необхідні комплекти.

Читайте також: Обов‘язково подивіться цей фільм. Петро і Марина Порошенки побували на показі документального фільму про Кіборгів 

Нагадаємо, у столиці відкрили Центр соціальної підтримки дітей та сім’ї, де створили соціальні квартири для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...