Марина Порошенко передала до інклюзивного центру розвивальні іграшки

17:06 17.06

Марина Порошенко передала до київського інклюзивно-ресурсного центру №4 Дніпровського району розвиваючі набори та набори для мозочкової стимуляції.

Марина Порошенко передала до інклюзивного центру розвивальні іграшки

Про це йдеться на Facebook “Євросолідарності”. 

Як пояснила Марина Порошенко, ці набори можуть використовувати в своїй роботі практичні психологи та вчителі-дефектологи для проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми, яки мають порушення сенсорної обробки інформації, порушення мовлення, зору та психічних процесів.

Це допоможе дітям розвинути логічне мислення, пам’ять, фантазію та креативність. А набори для мозочкової стимуляції допомагають досягти приголомшливого ефекту в розвитку координації дитини. При регулярних вправах спостерігається прогрес у розвитку моторики, вмінні тримати рівновагу, покращується пам’ять та навички читання, письма та рахунку»,

– зауважила Марина Порошенко.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)

Вона додала, що спільно з Департаментом освіти і науки КМДА проводиться робота з розширення мережі інклюзивно-ресурсних центрів столиці та приведення їх у відповідність до кількості дитячого населення міста Києва. Так, вже цього року буде створено 4 нових ІРЦ, ще 5 заплановано на наступний рік. 

Ми розвиваємо та підтримуємо мережу інклюзивно-ресурсних центрів столиці, щоб наші діти мали можливість отримати сучасні та якісні психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги максимально наближено до місця свого проживання”,

– підкреслила Марина Порошенко.

Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и в помещении) Возможно, это изображение (ребенок, сидит, стоит и в помещении) Возможно, это изображение (ребенок)

Раніше Марина Порошенко заявила, що для дітей, які потребують гастроентерологічної, кардіологічної, неврологічної та фтизіатричної допомоги буде створено Центр реабілітації.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...