Маленька людина з великої літери. У столиці попрощалися з Антоном Дубішиним

Автор: Леся Москаленко
12:43 23.01

Антон Дубішин був патріотом та волонтером, який присвятив себе служінню добру та допомозі людям, хоч сам все життя провів у інвалідному візку та міг рухати лише пальцем однієї руки.

Маленька людина з великої літери. У столиці попрощалися з Антоном Дубішиним

Як повідомляє кореспондент “ВК”, сотні киян, звичайних українців, волонтерів, ветеранів прийшли сьогодні попрощатися із неймовірним Антоном Дубішиним, патріотом та волонтером, який присвятив себе служінню добру та допомозі людям, хоч сам все життя провів у інвалідному візку та міг рухати лише пальцем однієї руки.

Янголом-охоронцем Антона всі його 33 роки була мама – Наталія Дубішина.

«Щойно простилися з Ангелом, сонячним хлопчиком, найкращим серед нас усіх… Здавалося б, янголи не вмирають. А він помер. Через роки ми усвідомимо, що втратили не лише маленьку людину з великої літери, а втратили совість і дух нації, її міць і силу, втратили легенду волонтерського руху та легенду сили духу і правди… Жінки плакали, воїни дивилися в небо… Спи спокійно, мій друже.. Ти Народний Герой України, хоча ми і не встигли вручити тобі орден за життя…», – написав сьогодні на своїй сторінці у Facebook Андрій Боєчко, автор ідеї ордену «Народний Герой України».

Відомо, що його автобіографічна повість “Особливе одкровення” вийшла друком на трьох мовах: українською, англійською та арабською.

До слова, пішов із життя засновник фестивалю Червона рута, дисидент вищого ґатунку.

Великий Київ у Google News

підписатися