Макс Барських випустив нову пісню, присвячену нашим військовим

Автор: Марія Супрун
20:41 29.04

Український співак Макс Барських, який зараз служить у лавах Збройних Сил України, випустив новий трек Don’t [email protected] With Ukraine. Пісню він присвятив усім українським військовим, честь і мужність яких вражає. Також вона стосується і народного спротиву, завдяки якому світ є свідком народження єдиної сили України.

Макс Барських випустив нову пісню, присвячену нашим військовим

Композицію музикант називає саундтреком підтримки бойового духу українського народу, а в її тексті він зібрав «квінтесенцією головних фраз під час війни». Це електронна танцювальна композиція із елементами українського етно-співу.

За словами Барських, після ліричної воєнної колискової «Буде весна» захотілось створити такий інтернаціональний трек, який покаже силу українців усьому світові. Тому, крім куплетів англійською, можна почути український фольклор, написаний без цензури, але з елементами гумору, який Максу вдалося записати у Львові.

Багато хто з самого початку не вірив в Україну, і думали, що наш народ зламається, а наша армія буде недостатньо сильною та мужньою. Однак, вже третій місяць поспіль наша держава героїчно бореться з російським нашестям. І цей прецедент змінює не лише нашу країну, але й увесь світ. Наш приклад покликаний заражати інші народи“, – зазначив Макс Барських.

Нагадаємо, відомий український музикант випустив пісню про “Азов” (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися