Майже рік без питної води живуть мешканці с. Таценки

Автор: Злата Колос
17:58 18.02

Фракція “Європейської Солідарності“ в Обухівській міськраді наполягає на невідкладному розгляді на найближчій сесії питання щодо відновлення постачання якісної питної води у село Таценки та виділенні у найкоротші строки коштів на розв’язання цієї проблеми.

Майже рік без питної води живуть мешканці с. Таценки

Про це повідомив депутат міськради від “ЄС“ Андрій Яковина.

За його словами, мешканці с. Таценки звернулися до Обухівської міськради ще 3 липня 2020 року щодо відсутності постачання у село вже майже рік питної води, яка раніше надавалась ДП “Радпол“ у вільному доступі.

На цей час мешканці отримують воду від КП “Обухівводоканал“ машинними нормами (водовозка один раз на тиждень), з сертифікатом від лабораторії “Обухівводоканалу“, що не дає гарантій і не засвідчує якість води, тобто вживати цю воду можна тільки як технічну. Ситуація критична і в умовах карантину, спричиненого пандемією коронавірусу COVID-19“, – наголосив депутат.

Як повідомив депутат від “ЄС“ в Обухівській міській раді Михайло Трач мешканці с. Таценки просять:

  • розробити і затвердити проєкт будівництва свердловини за кошти міського бюджету,
  • виділити ділянку під будівництво свердловини, попередньо з мешканцями була узгоджена ділянка біля спортивної площадки, бо там землі комунальної власності, є водоносний горизонт, вільний і зручний доступ для кожного мешканця Таценок,
  • обов’язково внести цей проєкт і відповідні зміни до бюджету задля будівництва свердловини в с. Таценки в цьому році, в найкоротший термін.

Депутат Трач наголосив, що на найближчій сесії обов’язково депутати “ЄС“ підтримують петицію та будуть відстоювати інтереси жителів села щодо відновлення постачання якісної питної води.

Нагадаємо, через погодні умови мер міста Бориспіль Володимир Борисенко разом з депутатами Бориспільської міськради від “ЄС” допомагають мешканцям вільно добратися до домівок та прибирають центральні вулиці міста від снігу.

Додамо, у грудні 2020 року завершили реконструкцію резервуару на Дніпровській водопровідній станції, у якому зберігають 5 тисяч кубометрів очищеної води для третини міста. Вода звідси подається через водопровідну мережу у домівки киян. Загальна вартість проекту склала 49,7 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...