Майже половина українців не знають, коли відбудуться місцеві вибори – опитування

15:48 18.09

В Україні 43% людей взагалі не знають, коли відбудуться місцеві вибори.

Майже половина українців не знають, коли відбудуться місцеві вибори – опитування

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” з 12 по 15 вересня 2020 року.

Так, лише 35% опитаних знають точну дату місцевих виборів в Україні. 43% взагалі не знають, коли відбудуться вибори, 19% знають, що десь у жовтні, але дати не знають. Ще, 3% назвали інші дати. Про дату місцевих виборів знають переважно лише старші респонденти.

Крім того, 69% опитаних не знають, за якою системою відбудуться місцеві вибори 25 жовтня 2020 року. Лише 13% впевнено відповіли, що знають, як відбуватиметься голосування, 18% зазначили, що знають про це частково.

Водночас, 57% респондентів зазначили, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах. Вагаються (50/50) – 19% респондентів, можливо візьмуть участь – ще 9% респондентів. Про малоймовірність участі у виборах зазначили 15% респондентів.

Читайте також: Марина Порошенко очолить команду «Європейської солідарності» на виборах до Київради

загрузка...

За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах партію «Слуга народу» на виборах до обласних рад готові підтримати 16% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. Партію «Опозиційна платформа – За життя» підтримують 11,9%, партію «Європейська солідарність» – 11,3%.

Нагадаємо, місцеві вибори призначили на 25 жовтня – вони пройдуть за новою системою. Центральна виборча комісія затвердила календарний план місцевих виборів 2020 з інформацією про етапи та періоди виборчого процесу. Виборчий процес в Україні стартував 5 вересня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...