Майстри бонсай привезуть свої витвори до Києва та поділяться досвідом їх вирощування

Автор: Галина Ворона
05:24 21.04

Майстри бонсай наступного тижня покажуть своєї роботи у Києві. Усі, кому цікавий цей вид дентроарту, зможуть помилуватись мініатюрними деревами і дізнатись секрети їх вирощування.

Майстри бонсай привезуть свої витвори до Києва та поділяться досвідом їх вирощування Фото: архівне

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Ботсаду Гришка, який традиційно стане майданчиком для спілкування поціновувачів бонсаїв.

На виставці представлять свої дерева та композиції в традиційному стилі вісім майстрів з різних міст України.

Окрім досвідчених бонсаїстів, цього року вперше представлять свої роботи учасники-початківці. За підсумками конкурсу переможець отримає нагороду – спеціальний приз.

А глядачі, окрім естетичної насолоди, можуть отримати практичні знання – послухати тематичні лекції та відвідати майстеркласи.

Орієнтовний план заходів:

  • 26 квітня “День початківця”. Всі майстер-класи та обговорення в цей день будуть присвячені основам роботи з бонсаї, питаням правильної агротехніки та естетичним аспектам культури.
  • 27 та 28 квітня майстер-класи по роботі з шпильковими хвойними від Олександра Єрмоленка, Назара Кравченка та Станіслава Одягайла.

Дата проведення виставки: 26-28 квітня з 10:00 по 17:00.

Місце проведення: Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України (ліве крило оранжереї “Старий купол” відділу тропічних та субтропічних рослин).

Адреса: вулиця Садово-Ботанічна, 1.

Довідково. Бонсай – це давнє китайське мистецтво мініатюризації дерев або чагарників в спеціальних контейнерах з допомогою обрізання та особливих умов догляду. Слово бонсай походить від японських слів “Бон” – квартира, контейнер і “Сай” – рослина, розсада.

Читайте також: Унікальна виставка дитячих костюмів з 1820 по 1920 роки триває у Музеї Києва: дізнайтеся, чому хлопчики носили спідниці

Нагадаємо, найдорожчий художник Криволап експонується у столиці – що за картини презентує киянам та який найбільший чек полотен.

Великий Київ у Google News

підписатися