Майбутні водії можуть готуватися до іспиту з ПДР онлайн, а посвідчення прийде поштою

Автор: Марія Супрун
16:33 16.09

Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР. Крім того, посвідчення водія відтепер можливо отримати за допомогою національного оператора поштового зв’язку або кур’єра.

Майбутні водії можуть готуватися до іспиту з ПДР онлайн, а посвідчення прийде поштою

Як повідомили в МВС, таке рішення було прийнято вчора, 15 вересня, під час чергового засідання Кабміну. 

«Мова йде про забезпечення права на дистанційну форму навчання щодо підготовки водіїв за допомогою єдиної інформаційної системи МВС. Та щодо можливості отримання через електронний кабінет водія посвідчення водія з використанням засобів поштового зв’язку», – зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. 

Відтепер підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв можливі онлайн. Зокрема, акредитований заклад має проінформувати найближчий територіальний сервіс МВС, що планує навчати дистанційно, коли реєструє список групи в єдиному державному реєстрі МВС. 

Дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв має здійснюватися для груп у складі не більше 10 осіб. Якщо акредитацію заклад втрачає, то і онлайн-навчання призупиняється.

Крім того, передбачається можливість отримання за бажанням особи замовленого через електронний кабінет водія або застосунок “Дія” посвідчень з використанням засобів національного оператора поштового зв’язку або кур’єра.

В умовах пандемії, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, це мінімізує контакти з іншими людьми і тому є найбезпечнішим способом отримання документів. 

Нагадаємо, розмитнити авто можна буде через “Дію”.

Великий Київ у Google News

підписатися