Люби – не пали. На Подолі відкрили арт-об’єкт із недопалків

16:52 19.08.2020

19 серпня на перетині вулиць Почайнинська та Сковороди відкрили незвичайний арт-об’єкт “Серце”. Для виготовлення інсталяції використали найпоширеніший вид сміття – недопалки. Таким чином митці закликають відмовитись від паління і не засмічувати планету.

Люби – не пали. На Подолі відкрили арт-об’єкт із недопалків

Як повідомляється у Facebook-спільноті Резиденція думок, це спільна акція митців Резиденції думок, громадської організації “Зелена генерація”, СО ЕкоКлубу “Зелена Хвиля” та Центру Громадянського Представництва “Життя” на підтримку відмови від паління та засмічення довкілля найпоширенішим видом сміття – недопалками.

Щоб виготовити цей арт-об’єкт, знадобилось 2 мішки недопалків та 20 днів роботи.

Автори проєкту зазначають, що недопалки є найпоширенішим видом сміття у світі – щороку у довкілля потрапляє близько 4,5 трильйона недокурків, що є дуже токсичним сміттям. Саме тліючі залишки від сигарет є найчастішою причиною лісових пожеж. Вирощування тютюну виснажує ґрунт, а токсичні пестициди та хімічні добрива, які використовуються, забруднюють ґрунтові води та річки. Окрім того, щороку у світі вирубується близько 200 га лісу для висівання тютюну на цій землі.

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, у метро з’явився арт-поїзд #ШахрайГудбай. Він вчить пасажирів фінансовій грамотності

Великий Київ у Google News

підписатися