LOL. Ліфти над проспектом Гузара і Курбаса не працюють, коли холодно

Автор: Галина Ворона
11:19 13.01

Новенькі ліфти, що встановлені в 2020 році в надземних мостових переходах над проспектом Любомира Гузара та Леся Курбаса і є єдиною можливістю перейти дорогу для маломобільних громадян, не працюють у холодну пору.

LOL. Ліфти над проспектом Гузара і Курбаса не працюють, коли холодно

Про це повідомляється у Facebook-спільноті “Цар-пандус”.

Там кажуть, що таку офіційну інформацію надала комунальна корпорація “Київавтошляхміст”, що обслуговує деякі ліфти в столиці.

У своїй відповіді вони зазначають, що відповідно до паспортів наданих виробником, ліфти над проспектом Любомира Гузара та Леся Курбаса працюють при температурі від +5°C до +40°C.

Фахівці підприємства також підкреслили, що оскільки “Київавтошляхміст” піклується про маломобільні групи населення, вони встановили систему підігріву і тепер ліфти працюють аж до -5. Відчули на собі усю турботу комунальників?

Ліфти, про які йде мова – це новенькі підйомники встановлені в надземних мостових переходах у 2020 році. Вони є єдиною можливістю перейти дорогу для маломобільних громадян адже усі інші шляхи пролягають через недоступні підземні переходи. Але перейти дорогу ви можете тільки якщо температура вища за -5, а як стає холодніше – сидіть вдома, бо #доситьшастать. Ну дійсно, які можуть бути справи у людей з інвалідністю, батьків маленьких дітей та інших маломобільних груп населення в такі морози?” – обурюється автор допису.

Зазначається, що в минулому місяці ліфти не працювали 7 днів.

У  нас питання: 1. Чим потрібно думати встановлюючи ліфти з такими обмеженнями в місті де зимова температура регулярно опускається нижче -5? 2. Чи дійсно немає ліфтів які працюють у морози?” – питають у спільноті.

Читайте також: Міністр встановив одномісний ліфт у п’ятиповерхівці Києва – як він виглядає (ФОТО) 

Нагадаємо, на станції київської електрички “Вишгородська” ліфт не працює майже рік.

Великий Київ у Google News

підписатися