Ліжко без кисню не лікує. Дві інфекційні лікарні отримали концентратори

Автор: Любава Лисичкіна
22:18 01.04

Дві столичні лікарні отримали 18 кисневих концентраторів від Фонду Порошенка та соціально відповідального бізнесу.

Ліжко без кисню не лікує. Дві інфекційні лікарні отримали концентратори
Як повідомляє “Європейська Солідарність – Київ”,  кисневими концентраторами поповнилися  столичні лікарні №4 та №12.
 
«Ситуація з госпіталізаціями в столиці наразі виглядає катастрофічною. Щодня до столичних лікарень госпіталізують понад 700 пацієнтів з коронавірусом, підозрою на ковід та пневмоніями. І всі ці пацієнти у важкому стані. З 4 464 пацієнтів, які нині перебувають у київських медичних закладах 3 526 хворих потребують кисневої підтримки», – говорить лідерка «Європейської Солідарності» в місті Києві Марина Порошенко.
Вона наголосила, що ситуація з поширенням коронавірусу в столиці вкрай важка.  Як голова комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики вона повідомила, що цього тижня столиця додатково розгортає 200 ліжок для ковідних пацієнтів. Загалом місто передбачило понад 6000 ліжко-місць.
«Всі ці ліжка терміново потрібно оснастити кисневими точками, оскільки наявність ліжка, як ви розумієте, не лікує. Тому Фонд Порошенка разом із волонтерами максимально намагаємося забезпечити лікарні необхідним», – говорить Марина Порошенко.
Прокоментував цю подію і лідер політичної партії “Європейська солідарність”, нардеп Петро Порошенко.  За його словами, у 12-ій лікарні навіть в коридорах вже влаштовані додаткові ліжкомісця. І туди підставляють кисневі концентратори для того, щоб хворі дихали.
 
“Безумовно, в таких ситуаціях єдине, що може розірвати ланцюг захворювань — це тотальна вакцинація. І для цього необхідно, щоб наша влада припинила перекидати відповідальність на місцеву владу, а нарешті завезла необхідну кількість вакцини в Україну, як вона і обіцяла для того, щоб масово вакцинувати українців”, – зауважив Порошенко.
Нагадаємо, депутати вимагають відкрити 12 відомчих лікарень для ковідних пацієнтів. Включно з елітними «Феофанією» та госпіталем МВС.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...