“Лірика” у “Борисполі”: митники знайшли величезну партію наркотиків

Автор: Любава Лисичкіна
18:40 17.02

Київські митники в аеропорту “Бориспіль” затримали чергову валізу “наркотиків”. Вартість вилученої партії препарату – більше 727 тисяч гривень.

“Лірика” у “Борисполі”: митники знайшли величезну партію наркотиків Фото: Facebook Київської митниці
Як інформує пресслужба Київської митниці, вивезти за межі України  валізи з  медичним препаратом  “Лірика” збирався громадяни  Кувейту.  
 
В дорожній валізі 34-річного авіапасажира, який прямував через “зелений коридор”, була величезна картонна коробка з близько трьома тисячами блістерів медичного препарату “Лірика” (прегабалін) торгового бренду Pfizer.  Цей препарат відпускається лише за рецептом і при неконтрольованому вживанні стає наркотиком.
 
Для економії місця пасажир спакував ліки без заводської упаковки.
 
У митниці говорять, що це вже вдруге за тиждень пасажири  намагаються вивезти за кордон через аеропорт «”Бориспіль”.  Перший раз громадянин Кувейту  вивозив цей лікарський засіб до Стамбулу. Сьогоднішня ситуація майже тотожна: вже інший громадянин Кувейту переміщував препарат до Дубаї.
 
“Як така кількість препарату опинилася вже у двох мешканців південно-західної Азії – питання залишається відкритим”, – зауважують у митниці.
 
 Вартість вилученої партії препарату – більше 727 тисяч гривень. Всього у багажі знаходилося 44 380 пігулок препарату.  Виявлення стало можливим у співпраці з СБУ.
 
Нагадаємо, сьогодні парламент підтримав за основу законопроект щодо створення інституту приватних детективів, яких наразі в Україні працює понад 2 тисячі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...