Ліга націй: як Україна декласувала збірну Вірменії

08:39 25.09.2022

У суботу, 24 вересня, збірна України з футбол на виїзді розгромила команду Вірменії у передостанньому матчі Ліги націй. Гра, яка проходила на Республіканському стадіоні в Єревані, закінчилася із рахунком 0:5.

Світлодіодне освітлення

Дублем відзначився Артем Довбик.

Тренер українців Олександр Петраков повністю змінив стартовий склад команди після поразки від Шотландії – в Єревані на поле вийшли 11 нових гравців.

У першому таймі Тимчик влучним ударом замкнув класну комбінацію Циганков та Зубкова, а у другому таймі голами відзначилися Зубков, Довбик та Ігнатенко, який забив свій перший гол за збірну.

Голи: Тимчик, 22, Зубков, 57, Довбик, 69, 84, Ігнатенко, 81.

Футбол буває дуже жорстоким. Я був у такому становищі, в якому зараз перебуває головний тренер збірної Вірменії та вся команда, 21 вересня. Хочу підтримати їх. Є такий вираз – вони потрапили під каток. Під наш каток. Я не здивований таким результатом“, – сказав наставник синьо-жовтих на післяматчевій конференції.

Петраков також подякував гравцям, назвавши перемогу “чисто їхньою”.

Нагадаємо, 27 вересня Україна в останньому матчі Ліги націй у Польщі зіграє проти Шотландії. Переможець цього  протистояння посяде перше місце у групі та вийде до елітного дивізіону турніру.