Збірна України поступилася Шотландії у матчі Ліги націй УЄФА

18:27 22.09.2022

Футболісти збірної України програли у гостях національній команді Шотландії у своєму четвертому поєдинку групового етапу Ліги націй УЄФА

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє УАФ.

Матч на арені “Гемпден Парк” у Глазго завершився на користь господарів з рахунком 3:0.

Успіх британцям принесли гол Джона Макгінна, який на 70-й хвилині влучно пробив у правий нижній кут воріт Анатолія Трубіна, та дубль Ліндона Дайкса на 80-й та 87-й хвилинах – після ударів головою з району одинадцятиметрової позначки.

Турнірна таблиця групи 1 Ліги В після 4-х турів: Шотландія – 9 очок, Україна – 7, Ірландія – 4, Вірменія – 3.

Нагадаємо, збірна України завершить груповий турнір Ліги націй матчами 24 вересня із Вірменією у Єревані та 27 вересня з Шотландією у Кракові (Польща).