Ліга чемпіонів: “Динамо” в рекордному матчі програло “Барселоні”

08:45 05.11.2020

У третьому турі Ліги чемпіонів київське “Динамо” програло іспанській “Барселоні” з рахунком 1:2. Зустріч, яка пройшла на “Камп Ноу”, стала для “Динамо” рекордним, 11 поєдинком із одним суперником – “Барселоною”.

Світлодіодне освітлення

Зазначимо, що киянам було не легко, оскільки за останні кілька тижнів через COVID-19 “Динамо” лишилось кількох гравців, зокрема двох голкіперів – захворіли і основний воротар Бущан, і його дублер Бойко. У ворота став 18-річний Руслан Нещерет, для якого це був дебют у Лізі чемпіонів.

На п’ятій хвилині рахунок у матчі відкрив з пенальті Ліонель Мессі. “Динамо” мало можливості зрівняти рахунок на початку другого тайму, коли Віктор Циганков вийшов один на воротаря, але тер Штеген знову врятував каталонців. А вже за хвилину рефері сумнівно скасував гол “динамівців” після розіграшу кутового.

На 65-й хвилині Жерар Піке подвоїв перевагу “Барселони”. Через десять хвилин “Динамо” змогло відіграти один гол зусиллями Віктора Циганкова, але більше рахунок в матчі не змінювався.

Додамо, що ця зустріч стала для “Динамо” рекордним, 11-м поєдинком із одним суперником – “Барселоною”. Перше протистояння команд відбулося у 1991 році, в рамках 1/4 фіналу Кубка володарів Кубків, і завершилося загальною перемогою каталонців (2:3 у Києві та 1:1 у Барселоні). Загалом із 11-ти матчів, враховуючи сьогоднішній, динамівці святкували перемогу у трьох, одного разу була зафіксована нічия, а “Барселона” виявилася сильнішою у семи зустрічах (різниця м’ячів 16:20 на користь “блаугранас”).

Зовсім скоро, 24 листопада, “Динамо” та “Барселона” зійдуться у своєму 12-му єврокубковому поєдинку – вже на НСК “Олімпійський”.

Головний тренер київського “Динамо” Мірча Луческу прокоментував результат матчу, в якому його команда поступилася іспанській “Барселоні”.

“Ми зробили гарну роботу, але, на жаль, почали дуже недобре. Дозволили їм наблизитися до нашого майданчика, зробили той фол… Коли мова йде про Мессі, дуже складно його блокувати. Мені помічники сказали, що пенальті не зовсім справедливо призначений. Однак після нього ми почали грати набагато краще, мали багато можливостей, виходів віч-на-віч. Але відсутність досвіду тут зіграла важливу роль, тому ми не змогли реалізувати ці моменти. Думаю, ми заслуговували на нічию, але з огляду на всі факти та умови, в яких ми грали, я задоволений грою хлопців. Хочу відзначити дебют Нещерета, який виконав фантастичні сейви як кількісно, так і якісно. Це дало впевненість команді, дуже хороший дебют для нього, враховуючи, що перші два воротарі через “ковід” були відсутні”, – зазначив Луческу.

В іншому матчі цієї групи “Ювентус” обіграв в Будапешті “Ференцварош” із рахунком 4:1. Після трьох турів “Барселона” лідирує в групі з 9 набраними очками, “Ювентус” набрав 6 очок, у “Динамо” і “Ференцвароша” – по 1 очку.

Нагадаємо, раніше “Динамо” втратило перемогу над “Ференцварошем” на останніх хвилинах матчу.