“Динамо” втратило перемогу над “Ференцварошем” на останніх хвилинах матчу

08:35 29.10.2020

Київське «Динамо» зіграло внічию 2:2 з угорським «Ференцварошем». Другий гол кияни пропустили наприкінці зустрічі. Матч відбувався вчора у межах другого туру групового етапу Ліги чемпіонів у Будапешті.

Світлодіодне освітлення

Родзинкою матчу було очне протистояння «Динамо» зі своїм колишнім гравцем і наставником Сергієм Ребровим, який зараз очолює «Ференцварош», а також чергова дуель Реброва з Мірчею Луческу, які неодноразово перетиналися ще в українському чемпіонаті.

Проблемою для “Динамо” стало підтвердження коронавірусу та відсутність у стартовому складі Бущана і Миколенко. Місце у воротах зайняв Бойко, а на лівому фланзі захисту вийшов Караваєв.

Команди почали матч досить обережно, але господарі, яких підганяли відданими вболівальниками, все ж трохи наполегливіше йшли вперед. Водночас, у першому таймі кияни двічі вразили ворота суперника — відзначились Віктор Циганков (пенальті) та Карлос де Пена.

Здавалося, що комфортна перевага в два м’ячі дозволить динамівцям грати впевненіше і більш розкуто. Однак не створивши нічого на початку другого тайму, «біло-сині» дозволили господарям відіграти один м’яч.

На жаль, моментів для того, щоб відновити свою перевагу в два м’ячі, у підопічних Мірчі Луческу не було. Більш того, на 86-й хвилині гості залишилися в меншості – Сидорчук отримав жовту картку, яка стала для нього другою в матчі.

А вже за кілька хвилин господарі матеріалізували свою чисельну перевагу в забитий м’яч. Футболісти «Ференцвароша» розіграли штрафний, і Болі з декількох метрів відправив м’яч у сітку воріт – 2:2.

У паралельному матчі цієї групи (G) каталонська «Барселона» обіграла на виїзді туринський «Ювентус». Таким чином, після двох турів «Барселона» йде на першому місці з 6 очками, «Ювентус» має 3 бали, а «Ференцварош» і «Динамо» — по одному.

Нагадаємо, влітку на НСК «Олімпійський» київське «Динамо» обіграло донецький «Шахтар» у матчі за Суперкубок України з рахунком 1:3. Це перший трофей киян під керівництвом Мірчі Луческу, який раніше тренував «Шахтар».