Будівництво ТРЦ замість книжкового ринку “Петрівка” – коментар Кличка

11:00 07.07.2020

Будівництво торговельно-розважального центру на території книжкового ринку “Петрівка” наразі не планується. Хто і навіщо підбурює людей – будуть з’ясувати.

Будівництво ТРЦ замість книжкового ринку “Петрівка” – коментар Кличка

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час зустрічі з представниками книжкового ринку.

За його словами, деякі засоби масової інформації оприлюднили інформацію, нібито на місці книжкового ринку “Петрівка” планують побудувати однойменний ТРЦ, а сам ринок – знести. Також нібито адміністрація ринку повідомила підприємцям, що вони повинні переїхати на місце в районі ангарів на станції метро “Лісова”, бо, мовляв, “бульдозери за день все знесуть” і книжкового ринку на Петрівці не буде. Але, як завірив Кличко, містобудівні умови та обмеження на цю ділянку не надавались.

Ми вивчили документи. За даними реєстру прав власності, книжковий ринок розташований на двох орендованих земельних ділянках за адресою: вулиця Степана Бандери, 10 в Оболонському районі столиці.  Цільове призначення земельних ділянок – для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу. Орендар – ТОВ «Книжковий ринок». Також детальним планом території в межах вулиць Вербової, Куренівської, Богатирської, Московського проспекту, Набережно-Рибальської, залізничної колії на зазначених ділянках передбачено розміщення ТРЦ відповідно до цільового призначення земельних ділянок. Утім, на цей час, згідно з даними електронної бази документообігу Департаменту архітектури, на ці ділянки містобудівні умови та обмеження не надавались! Тому, хто і навіщо підбурює людей – треба з’ясувати”, – наголосив Кличко.

Він закликав представників книжкового ринку провести детальну розмову з керівництвом ринку і обговорити робочі відносини.

Міська влада відстоюватиме інтереси громади міста. У правовому полі. І я звертаюся до правоохоронців: взяти на контроль це питання і не допустити протизаконних дій”, – зазначив мер.

Нагадаємо, раніше з’явилась інформація, що до 1 січня 2021 року книжковий ринок “Петровка” планують ліквідувати, а замість нього зведуть торгово-розважальний центр.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...