Легендарний ринок “Троєщина” може зникнути за рік: що буде на його місці

Автор: Володимир Хлєбников
10:55 20.12.2021

Замість легендарного київського ринку “Троєщина” планують побудувати транспортну розв’язку. Депутати Київради продовжили ТОВ “Ринок-1” оренду землі лише на один рік.

Легендарний ринок “Троєщина” може зникнути за рік: що буде на його місці

Відповідне рішення було прийнято на зсіданні 16 грудня.

Депутати розглянули два окремі проєкти рішення про продовження ринку “Троєщина” оренди на земельні ділянки. Договори оренди на кожну з двох ділянок мали поновити на п’ять років, однак обранці навіть з третьої спроби не змогли підтримати відповідне рішення.

Читайте також: Головний архітектор Києва спрогнозував долю Генплану міста

На іншу ділянку Київрада поновила договір оренди лише на рік, повідомив блогер Сергій Пасюта.

“У детальному плані запланована транспортна розв’язка на розі Братиславської, Електротехнічної і проспекту Шухевича. З третього разу, щоб продовжити оренду на першу ділянку, не вистачило одного голосу. Тобто на одну частину ринку продовжили оренду на 1 рік, а на другу – не продовжили?” – написав він у Facebook.

Блогер  також опублікував карту ділянки, на яку ринку “Троєщина” не поновили договір оренди. Крім того, за його даними, розв’язка передбачає будівництво дороги на Бровари через ліс.

Депутатка Київради (“Слуга народу”) Ксенія Семенова підтвердила, що “на земельній ділянці, де зараз розташований ринок “Троєщина”, планують побудувати транспортну розв’язку, тому договір оренди поновили лише на рік“.

За цей рік міська влада планує розробити проєктно-кошторисну документацію розв’язки. Вона має вирішити проблему затору на тому перехресті“, – цитує слова Семенової Depo.Київ.

За її словами, площа ринку “Троєщина” зменшиться “рівно на стільки, скільки треба буде за проєктом для виконання цієї розв’язки“.

Ділянка, на яку договір поновили на рік

Як писав “ВК”, на початку листопада з’явилася інформація про те, що на Троєщині зносять ринок на вулиці Оноре де Бальзака. 

Читайте також: Київ формується людьми, які обирають найдешевше житло без інфраструктури – головний архітектор

Великий Київ у Google News

підписатися