Головний архітектор Києва спрогнозував долю Генплану міста

Автор: Володимир Хлєбников
14:44 19.12.2021

У лютому 2022 року в Києві планують розпочати оприлюднення та громадські обговорення Генерального плану міста. Процес його ухвалення разом з усіма експертизами триватиме щонайменше пів року.

Головний архітектор Києва спрогнозував долю Генплану міста

Про це повідомив головний архітектор столиці Олександр Свистунов.

Я б дуже хотів в лютому розпочати процес публікацій і громадських обговорень. У нас є також державна експертиза, погодження з профільними міністерствами, містобудівною радою, потім треба опрацювати всі зауваження громадськості. Склавши це докупи… раніше ніж за пів року не ухвалять“, – сказав він в інтервʼю LB.ua.

Свистунов додав, що процес ухвалення Генплану затримується, оскільки Міністерство культури мало погодити історико-архітектурний опорний план для столиці. Цей документ регулює режими та межі використання територій історичних ареалів міста.

Для мене історико-архітектурний опорний план – це регуляторний, фундаментальний документ, на який я дуже чекав. Відсутність цього документу не дозволяла нам рухатися далі з Генеральним планом. Адже саме на цьому фундаменті виростає основа – можливості реалізації тих чи інших намірів по висотності будівель“, – прокоментував головний архітектор столиці.

Як відомо, чинний Генплан Києва розрахований до 2020 року. Раніше мер Києва Віталій Кличко висловив сподівання, що новий Генеральний план Києва буде ухвалений наступного року, однак спочатку його винесуть на громадське обговорення.

Читайте також: Київ формується людьми, які обирають найдешевше житло без інфраструктури – головний архітектор

Великий Київ у Google News

підписатися