Київський провайдер відмовився працювати з каналами Медведчука: деталі

Автор: Тетяна Сененко
10:36 02.03

Київський провайдер «Ланет» пояснив причини, через які він припинив співпрацю з телеканалом «Перший Незалежний». Це сталося через те, що канал не повідомив провайдера про зміну власників.

Київський провайдер відмовився працювати з каналами Медведчука: деталі

Таке повідомлення з’явилося на фейсбук-сторінці провайдера.

В організації зазначили, що трансляцію «Першого Незалежного» в мережі кабельного телебачення припинено після зміни в структурі власності. Новим власником став Павло Єгоричев, який є директором ТОВ «Новий формат ТВ» та головою у ТОВ «ТВ Вибір», які входять до медіагрупи Тараса Козака.

«Вважаємо, що повідомлення контрагента про зміни у структурі власності, відповідний перегляд умов співпраці та переоформлення договору є необхідними вимогами, які телеканал намагався обійти. З огляду на це та враховуючи, що у структурі власності «Першого Незалежного» відтепер є представник медіагрупи підсанкційних Тараса Козака та Віктора Медведчука, продовження співробітництва з каналом неможливе» – йдеться в повідомленні.

В «Ланет» також зауважили, що схема, за якою діяли представники Козака, дозволяє запустити новий медіаресурс «доволі швидко», і схожі випадки на ринку вже були.

Схожа ситуація відбулась у 2019 році з телеканалом «Максі ТВ» («НАШ»), який змінив логотип та програмну концепцію, не повідомивши про це ні Мережу Ланет, ні Нацраду України з питань телебачення та радіомовлення. Мережа Ланет не відновила трансляцію каналу після припинення співпраці. 

Нагадаємо, 26 лютого працівники телеканалів Медведчука з “Першого незалежного” заявили про відімкнення телеканалу з сітки мовлення на супутнику та деяких кабельних мережах

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...