Київський півмарафон відбудеться онлайн

16:09 18.09

10-й Київський півмарафон цьогоріч пройде 19-20 вересня. Через карантинні вимоги захід відбуватиметься в онлайн-форматі. У ньому братимуть участь близько 6 000 бігунів.

Київський півмарафон відбудеться онлайн

Про це повідомляє компанія-фундатор Run Ukraine.

Як запевняють організатори, такі заходи набрали популярності через всесвітні карантинні обмеження. Вони дозволяють уникнути масових скупчень людей, а також ставлять собі за мету популяризацію здорового способу життя, розвитку масового спорту, а також інтеграцію України у світовий біговий марафонський рух.

Точний час і маршрут забігу кожен учасник визначає для себе самостійно. Пробігти Київський півмарафон можна навіть за межами Києва, і навіть України.

10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON Online, окрім України, бігтимуть ще у 37 країнах світу. Усе що потрібно – зареєструватись, та відслідковувати свій забіг за допомогою фітнес-програм, що знаходяться у відкритому доступі (Strava, Endomondo, Nike+, TOMTOM mysport, Movescount, Polar Flow, Garmin connect, FitBit та ін.)

Київський півмарафон – це захід, який має значення і для кожної окремої людини, і для всього Києва і навіть України. Цього року організатори, компанія Run Ukraine, домоглися присвоєння півмарафону престижного міжнародного статусу – World Athletics Silver Label. В усьому світі є усього чотири півмарафони з таким статусом, і один з них – український», – зазначив мер Києва Віталій Кличко.

загрузка...

Він впевнений, що захід відобразиться на столиці та її мешканцях виключно позитивно.

Це стимулює українців та іноземців приїжджати до Києва, долати дистанції та вдосконалюватися. Спорт перетворюється на спосіб життя, і я радий, що КМДА цьому сприяє», – додав мер.

У Києві на Трухановому острові 19-20 вересня буде організована стартово-фінішна зона. Утім, спільного старту не буде, а бігуни дотримуватимуться дистанції та карантинних норм.

До бігового свята приєднаються відомі артисти, блогери та лідери думок.

Читайте також: Дитячий садок онлайн знову стане доступним для киян

Нагадаємо, для молоді запускають онлайн-курс BUSINESS.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...