Дитячий садок онлайн знову стане доступним для киян

14:22 04.09.2020

У вересні дитячий садок онлайн для дітей 4-7 років знову стане доступним для киян і всіх охочих. Це освітній інноваційний проєкт, створений міською владою під час карантинних заходів, щоб допомогти батькам зайняти дітей вдома.

Дитячий садок онлайн знову стане доступним для киян

Про це повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Під час карантину ми успішно реалізували дитячий садок у форматі онлайн. Це була безпрецедентна, нова та актуальна ініціатива, яку відзначили не тільки ЗМІ вітчизняного рівня, а й міжнародного. На початку нового навчального року я радий повідомити, що ми знову готові продовжувати цей проєкт. Уже з цього місяця онлайн дитячий садок знову стане доступним”, – заявив Мондриївський.

За його словами, дитсадком онлайн вже скористувались понад 100 тисяч сімей – як Києва, так і всієї країни.

Дитячий садок онлайн – це не заміна звичайним дитячим садкам, а можливість малечі в інноваційному інтерактивному форматі отримати дуже необхідні навички: емоційного інтелекту та ранньої профорієнтації (ознайомлення з професіями), які краще закладати із самого дитинства.

Крім того, на порталі Освітнього Хабу міста Києва абсолютно безкоштовно діти зможуть зануритись у цікаві історії, проявити свою емпатію до інших людей, формувати власний характер і навіть «попрацювати» пожежником, поліцейським, вчителем, лікарем або обрати інші цікаві та корисні професії.

Нагадаємо, у столиці на карантин відправили 2 школи, 20 класів і 4 дитсадки.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...