Київській блогерці подобається “русский мужик”, але п’яною вона більше не сідає за кермо (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
15:04 11.01

Мешканка столиці, блогерка Анна Краснова, яка раніше заявила, що їй подобається президент Росії Володимир Путін, продовжує виправдовувати своє вподобання.

Київській блогерці подобається “русский мужик”, але п’яною вона більше не сідає за кермо (ВІДЕО)

Відео зі своїми словами дівчина виклала в сторіс Instagram. Раніше користувачі осудили її за симпатію до Путіна, на що вона відповіла:

Я українка, більш того, я киянка, скажіть, з якої причини, назвіть хоть одну причину, за якою мені не може подобатись “русский мужик”. Да це Путін, і що“, – зазначила Краснова.

Варто нагадати, що війна на сході України була розпочата саме Путіним, зокрема, російськими загонами, які вторглися у квітні 2014 року на територію українського Донбасу після захоплення Російською Федерацією Криму, серії проросійських виступів в Україні і проголошення «державних суверенітетів» ДНР та ЛНР. За ці роки загинуло багато українців, як цивільних, так і військових. Лише у 2021 році внаслідок бойових дій на Донбасі загинуло 79 українських військовослужбовців.

Водночас, стосовно кермування автівкою в алкогольному сп’янінні Анна Краснова заявляє, що виправилась і більше п’яною не сідає за кермо. Нагадаємо, у 2020 році її позбавили прав та оштрафували за водіння у нетверезому стані. Але дівчина не розуміє, чому цю історію згадують і досі, коли пройшло вже кілька років. Також вона розповіла, що тоді випила два келихи вина (не забувши додати, що в Росії допустима норма 0,3 проміле, а в Україні лише 0,2) та дійсно рік не мала посвідчення водія. Зараз Краснова перездала на права і знову їздить на автівці, але лише твереза та закликає до цього інших.

Великий Київ у Google News

підписатися