Київській блогерці, яка нетвереза ганяла містом на Mercedes, подобається Путін (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
23:02 07.01

Мешканка столиці, блогерка Анна Краснова, яка раніше стала відома після того, як в алкогольному сп’янінні ганяла містом на автівці та не зупинилась на вимогу поліції, знову оскандалилась. Цього разу вона заявила, що їй подобається президент Росії Володимир Путін.

Київській блогерці, яка нетвереза ганяла містом на Mercedes, подобається Путін (ФОТО)

Про це Краснова написала чоловікові, який намагався з нею познайомитись у соцмережі. Переписку Краснова сама виклала в сторіс Instagram.

Чоловік написав чи можна познайомитися, на що киянка відповіла відмовою та зазначила, що той їй не подобається. На зустрічне питання “а хто тобі подобається”, послідувала відповідь – Путін.

Додамо, що у 2020 році Анна Краснова вже потрапляла у скандал. Про неї навіть Геращенко написав. З постів дівчини стало відомо, що вона любить танцювати, випивати спиртні напої, а потім ганяти по Києву на Мерседесі під 200 кілометрів на годину. А одного разу вона не зупинилася на вимогу поліцейських, почалося переслідування і вже тоді дівчина здалася. Виявилося, що вона була нетвереза, поліцейські склали протокол. Згодом Печерський районний суд Києва позбавив на рік водійських прав Анну Краснову та наклав штраф у розмірі 10 200 грн.

Нагадаємо, блогерка з Київщини заспівала гімн Росії (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися