Київські ТЦК працюють до обіду, а не цілодобово

Автор: Роксана Христич
17:22 14.05

З 9.00 до 13.00 працівники столичних ТЦК встигають прийняти не більше 20 військовозобов’язаних.

Київські ТЦК працюють до обіду, а не цілодобово Фото: gazeta.ua
Світлодіодне освітлення

Кияни, які по декілька днів стоять в чергах біля військкоматів, розповідають, що досі не змогли оновити дані, так як столичні ТЦК працюють до обіду.

Про це стало відомо з опитування чоловіків, проведеного РБК-Україна під ТЦК  Києва.

Щоб потрапити кияни займають чергу з 5 ранку. Деякі, щоб оновити дані приходять до ТЦК по декілька днів підряд.

Кажуть, що оновити дані спонукає обов’язок перед державою, інших сюди прийти мотивувало підвищення штрафів за невчасне оновлення даних.   

«Більше не приймаємо!», – так кажуть очевидці, пояснюють у військкоматах припинення прийому.

У ТЦК ж розповідають киянам, що військкомат працює цілодобово. Але приймати громадян для оновлення даних постійно – вони не можуть. Бо потрібен час іще й для того, аби оформити мобілізованих та розподілити їх у частини.

Черги виникли, не лише тому що чоловіки бояться, що не встигнуть оновити дані за 60 днів після вступу закону про мобілізацію, а й за рахунок військовозобовʼязаних, яких присилають підприємства для бронювання. Також не варто забувати, що триває звільнення військовослужбовців строкової служби. 

У військовий квиток чоловікам, які оновлять дані – наклеять спеціальні ВІН-коди. Їх зможуть перевіряти працівники поліції або ТЦК.

Нагадаємо, що Сухопутні війська України заявили, що  територіальні центри комплектування працюють цілодобово сім днів на тиждень, тому звертатися до ТЦК для оновлення даних або взяття на облік можна у будь-який зручний час.

 

Великий Київ у Google News

підписатися