Київські науковиці мають шанс потрапити до міжнародної бази даних AcademiaNet

Автор: Любава Лисичкіна
23:09 19.06

У 2023 році Науковою радою Фонду було відібрано перші 32 кандидатки на номінування, профілі яких було вже опубліковано в базі даних AcademiaNet.

Київські науковиці мають шанс потрапити до міжнародної бази даних AcademiaNet Фото: ілюстративне

Про це повідомили у Національному фонді досліджень України.

Це другий процес відбору (перший був у 2023 році) та номінування жінок-учених України на включення їх до міжнародної бази даних AcademiaNet в 2024 році. Детальніше про результати попереднього номінування ви можете дізнатись за посиланням.

Номінування здійснюється з метою підтримки українських науковиць, а також реалізації місії та завдань, що передбачають, зокрема, міжнародний обмін інформацією та вченими, популяризацію наукової і науково-технічної діяльності, розбудову дослідницької інфраструктури в Україні та її інтеграцію до світової дослідницької інфраструктури тощо.

Номінантки мають відповідати критеріям відбору AcademiaNet, які включають:

  • видатні наукові здобутки (залежно від напряму: видавнича діяльність, премії та нагороди, самостійно залучене фінансування, патенти, запрошення конференції тощо);
  • незалежну керівну діяльність;
  • досягнення в науково-технічній діяльності;
  • додаткові критерії (баланс поєднання сім’ї та наукової кар’єри, міжнародний досвід, посади у якості запрошеного професора, викладацька діяльність, соціальна діяльність, участь у роботі дослідницьких та університетських комітетів/комісій тощо).

Якщо ви маєте бажання бути долученими і погоджуєтесь надати свої персональні дані для включення до бази AcademiaNet, необхідно заповнити форму запосиланням.

Довідково

Проєкт AcademiaNet започатковано у Німеччині Фондом Роберта Боша (RBS) та видавництвом “Spektrum der Wissenschaft” у 2010 році. AcademiaNet – міжнародна база даних, що містить понад 3150 профілей жінок-науковиць в усіх галузях наук з понад 40 країн світу.

Крім того, веб-сайт www.academia-net.org містить новини про членів AcademiaNet та про жінок у сфері науки.

До слова,  Кирилівський та Смородинський археологічні комплекси Києва внесли до Держреєстру нерухомих пам’яток України.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин