Київські автомобілісти встановили рекорд на вихідних

13:25 21.04.2020

На Великдень у столиці була рекордно мала кількість автомобілістів. Вперше за 6 місяців спостережень за трафіком в Києві середньодобова затримка склала рекордні до 0,3%. Умовний «пік» зафіксований між 17:00 і 18:00 з затримкою до 2%. Це означає, що всі в основному сиділи вдома! А інтенсивність у Великодній день відповідала першій, другій або третій годині ночі звичайного дня.

Київські автомобілісти встановили рекорд на вихідних

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “А+С Україна”, де відслідковується трафік у Києві.

Також зазначається, що інші передсвяткові і святкові дні були без сюрпризів.

  • Так, у п’ятницю, 17 квітня, середньодобова затримка склала майже 19%. Втім, це не рекорд. Це менше, ніж у вівторок на минулому тижні! «Піки» практично без сюрпризів. Найбільш завантажені години з 17:00 до 18:00 (пішли, мабуть, з роботи раніше на честь свята – припускають в  “А+С Україна”) із затримкою до 45%.
  • Субота, 18 квітня: середньодобова затримка – до 4%. Затримка рік тому була в 5 разів більшою. Умовний «пік» між 13:00 і 14:00 із затримкою до 10%.
  • Понеділок, 20 квітня: вихідний, тому він був дуже схожий на стандартну карантинну суботу або неділю. Затримка до 1,5% за добу. «Піки» з 16:00 до 18:00 з затримкою до 5%. Мабуть, набридло сидіти вдома, вирішили проїхатися: в магазин, до родичів, у справах, покататися. А може і все відразу, кажуть в “А+С Україна”.

Відзначається, що сьогодні очікується стандартний карантинний вівторок.

Втім, якщо ми схильні були відкладати справи на «після Великодня», то сьогодні трафік може бути навіть більший, ніж зазвичай”, – додається у повідомленні.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Як повідомлялось, у передсвяткові дні на в’їздах до столиці запровадили посилений контроль, що включав перевірку температури у водіїв і пасажирів транспортних засобів. 

Раніше ми розказували, як карантин вплинув на трафік у столиці та наскільки скоротився трафік на в’їздах до міста.

Великий Київ у Google News

підписатися