Київське “Динамо” розписало мирову із донецьким “Шахтарем”

Автор: Галина Ворона
20:19 22.04.2023

У суботу, 22 квітня, київське “Динамо” зіграло з донецьким “Шахтарем” у матчі 22-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ).

Світлодіодне освітлення

Гранди вітчизняного футболу зустрічались на стадіоні імені Лобановського в Києві без глядачів.

Матч завершився бойовою нічиєю з голами півзахисників.

У першому таймі автором єдиного голу став Тарас Степаненко, якому успіх приніс дальній удар. Після перерви кияни зрівняли рахунок: Андрієвський зі штрафного закрутив снаряд під поперечину.

Після сьогоднішнього матчу донецький клуб зміцнив лідерство, набравши 53 очки у 22 матчах. На другому місці розмістилася луганська “Зоря” із 46 балами у 22 поєдинках. “Дніпро-1” замикає трійку лідерів – 45 очок після 20 матчів. “Динамо” посідає четверте місце (41 очко у 22 іграх).

До слова, за часи незалежності України “Динамо” та “Шахтар” зіграли між собою у чемпіонаті 69 матчів. В 26 зустрічах перемагали “гірники”, у 25 – кияни. Ще у 18 зустрічах зафіксовано нічиї. Різниця м’ячів 84:83 на користь “Шахтаря”.

Нагадаємо, нещодавно помер ексфутболіст київського “Динамо”.