Київська школа №165 відправляє учнів 10-го класу шукати собі інший навчальний заклад. Батьки обурені

Автор: Леся Москаленко
15:29 31.08

Учні 10-го класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №165 з поглибленим вивченням англійської мови, що на вулиці Жилянській, 79, перед початком нового року були приголомшені, дізнавшись, що їм доведеться шукати новий навчальний заклад.

Київська школа №165 відправляє учнів 10-го класу шукати собі інший навчальний заклад. Батьки обурені

Як повідомили Великому Києву батьки учнів Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №165 з поглибленим вивченням англійської мови, що на вулиці Жилянській, 79, спочатку нічого не віщувало неприємностей. Їхні діти закінчили 9-й клас, після цього 15 із 25 дев’ятикласників були переведені до 10-го класу і пішли на літні канікули із наміром восени продовжити навчання. За словами батьків, про переведення учнів до 10-го класу у школі є відповідний наказ.

Однак, у кінці серпня адміністрація школи зненацька почала наполягати, аби батьки учнів добровільно забрали документи, та перевели дітей до інших шкіл. Мовляв, десятого класу не буде, бо не набралося 20 учнів. Тому ніякої підготовки до відкриття 10-го класу не ведеться, навіть розклад ніхто не складає.

Нагадаємо, що у 2020 році набув чинності закон “Про повну загальну середню освіту”, який регулює наповнюваність класів. Згідно із законом, аби навчальний процес відбувся, у класі має бути не менше 5 учнів. Максимальна ж кількість учнів у початковій школі не повинна перевищувати 24 особи, а у старшій школі – 30 осіб у класі. Більше того, навіть якщо учнів у класі менше п’яти, вони можуть продовжувати навчання у школі, але не на очному навчанні. Категорії учнів, які мають бути зараховані до школи в першу чергу, це ті, котрі мешкають на території обслуговування школи, та діти, чиї рідні брати і сестри вже навчаються там.

Як повідомляв “ВК”,  з 1 вересня у садках і школах Києва почне діяти низка заборон.

Великий Київ у Google News

підписатися