Київська блогерка вляпалась у скандал, має заплатити 1 млн 250 тисяч гривень: що сталося

Автор: «Київ.Newsroom», телеканал «Київ»
19:55 13.10

Один мільйон 250 тисяч гривень за те, що не змогла набрати підписників у Інстаграм. Таке рішення виніс Господарський суд Києва щодо блогерки під ніком «Діва Оливка»,

Київська блогерка вляпалась у скандал, має заплатити 1 млн 250 тисяч гривень: що сталося

Про це повідомляє «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ».

«Діва Оливка», в Інстаграм у якої є 1,3 мільйони підписників, у лютому цього року підписала контракт з підриємицею Веронікою Синіцею про те, що розмістить на своїх сторінках рекламні тексти та відео про проведення розіграшу подарунків.

Протягом розіграшу блогерка мала б збільшити кількість підписників на щонайменше 50 000 людей у профілях підприємиці, аудиторія яких була нульовою. За це замовниця мала заплатити їй 500 000 грн і половину суми нібито заплатила у перший день розіграшу.

 

Але блогерка зібрали трохи менше вказаної кількості – майже 23 тисячі підписників, що є порушенням укладеного договору.

Читайте також: Російська блогерка “Інстасамка” принизила та вигнала відвідувача концерту в Києві (ВІДЕО) 

Тепер, за рішенням суду, «Діва Оливка» повинна заплатити замовниці мільйон з чвертю за невиконання договору та 3 750 грн судового збору.

До слова, у Київському університеті культури, де відкрився перший в Україні інноваційний факультет ТікТок, відбулась урочиста посвята у студенти. До церемонії підготувалися креативно, перетворили захід на арт-простір.

 

Великий Київ у Google News

підписатися