Російська блогерка “Інстасамка” принизила та вигнала відвідувача концерту в Києві (ВІДЕО)

23:45 05.09

Російська блогерка та реперка Дар’я Зотєєва, яка отримала популярність під псевдонімом Instasamka (Інстасамка) виступила в Києві з концертом, але без скандалу не обійшлося.

Російська блогерка “Інстасамка” принизила та вигнала відвідувача концерту в Києві (ВІДЕО)

Дівчина обматюкала та вигнала відвідувача концерту в столичному клубі через те, що їй не сподобалася його зовнішність. Відповідне відео очевидці виклали у соцмережах.

На ньому видно, що блогерка перервала свій виступ і покликала охорону.

“У мене є одна людина, яка мені не подобається в залі. Можна його вивести нах*й? .. Ти, в панамці білій у*обіщной, забирайся нах*й звідси. Іди або сам, або тебе за шкірку нах*й звідси викинуть”, – сказала Інстасамка.

На відеозаписі чутно, що натовп почав підтримувати дівчину та проскандував кілька разів слово “Нах*й!”. Після цього хлопець розвернувся та почав виходити.

Потім концерт продовжився. Обережно! У відео присутня ненормативна лексика.

Більшість користувачів соцмереж обурені таким вчинком. “Для чого ми пускаємо в Україну біосміття?”, – пишуть вони. Водночас, деякі припускають, що все це було сплановано заради хайпу.

Додамо, що раніше Інстасамка також викликала обурення у мережі тим, що принизила за спізнення візажистів, які повинні були зробити їй макіяж на зйомку кліпу. Дівчина нецензурно обізвала візажисток, викинула їхні речі й виставила за двері. Через таку нахабну поведінку кінопрокатна компанія прибрала її голос з мультфільму, який вона озвучувала. Крім того, вона облила кавою кур’єра, який привіз їй їжу. 

Нагадаємо, раніше російський виконавець фактично зізнався в теплому почутті до українців.

Великий Київ у Google News

підписатися