Київщину попередили: на вихідні – вдома, на карантині – до осені (можливо)

08:56 10.04

Жителів Київщини попросили дотримуватись суворого карантину і попередили, що у вихідні, 11 і 12 квітня, в області, швидше за все, буде діяти режим “максимального обмеження пересування”.

Київщину попередили: на вихідні – вдома, на карантині – до осені (можливо)

Як сказав під час брифінгу тимчасовий виконувач обов’язків голови Київської облдержадміністрації Василь Володін, якщо жителі області не будуть самоізольовуватися – є ризики, що карантин продовжиться до осені.

“Вкотре нагадую, що сьогодні багато в чому ваше здоров’я та життя залежить від вашої сумлінності та відповідальності. Дотримання суворого карантинного режиму та санітарно-гігієнічних правил – найкраща профілактика захворювання на коронавірус. Також нагадую, що у суботу та неділю в області, швидше за все, буде запроваджено режим максимального обмеження пересування. Прошу в ці дні не виходити з дому. Якщо ви це зробите – то ситуацію втримаємо та почнемо виходити з карантину вже в травні місяці цього року. В іншому випадку – є ризики, що карантин буде продовжуватись до осені”, – сказав Василь Володін.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, карантин в країні продовжили до 24 квітня. Українців закликали не шастати, як висловився мер Віталій Кличко, щоб швидше повернулися до нормального життя. З 6 квітня обмеження посилили, але дозволили працювати зоомагазинам і ринкам. Ввечері 8 квітня уряд переглянув постанову про карантин і дозволив поштову та кур’єрську діяльність, виконання будівельних робіт, збирання і заготівлю відходів тощо.

Раніше Шмигаль казав, що карантин можуть подовжити до травня.

загрузка...

Актуальний список діючих в Києві обмежень – тут.

загрузка...