Київщина розробляє власний бренд – долучитись може кожен

Автор: Галина Ворона
11:27 06.05.2021

Київська облдержадміністрація ініціювала розробку унікального бренду, айдентики та брендбуку Київської області. Таким чином для регіону хочуть сформувати позитивний імідж, щоб зробити його більш привабливим для туристів та інвесторів.

Київщина розробляє власний бренд – долучитись може кожен
оренда квартири Київ

Як повідомляє Київська ОДА, над створенням бренду вже почали працювати Агенція туристичних ініціатив і White Studio Design, проте долучитись до розробки проєкту може кожен бажаючий.

У сучасному суспільстві бренд потрібен кожному місту й області, які стрімко розвиваються і зацікавлені в розвитку туристичної індустрії та економічної сфери. Київщина прогресує. І ми не просто усвідомлюємо свої переваги, ми маємо на меті їх гідно презентувати. Саме тому в нас стартувала робота над створенням бренду. Це допоможе нам у якісній промоції нашого регіону в уже найближчій перспективі”, – каже очільник Київської ОДА Василь Володін.

Щоб долучитись до розробки бренду Київщини, потрібно надіслати свої пропозиції та мотиваційний лист на електронну адресу управління туризму облдержадміністрації [email protected].

У КОДА зазначили, що до робочої групи з брендування ввійдуть представники сфери туризму, інвестори, потенційні туристи та жителі області.

Створення унікального бренду, айдентики та брендбуку Київської області сприятиме активній реалізації туристичного потенціалу. Серед ключового – формування репутації та позитивного іміджу регіону, зростання туристичної та інвестиційної привабливості громад, а також ріст внутрішнього та зовнішнього ринків туризму.

powerukraine

Читайте також: Київ цього року відвідали понад 100 тисяч туристів – з яких країн найбільше

До слова, Київщина цьогоріч серйозно взялась до розвитку туристичного потенціалу. Так, нещодавно для туристів запустили портал з найцікавішими місцями та 3D-турами “Мандруй Київщиною”, також в стадії завершення масштабний турпроєкт: водний маршрут Дніпром + найцікавіші локації регіону. Крім того, регіон хоче стати центром медичного туризму.

Великий Київ у Google News

підписатися