Київщина передала мобільно-вогневим групам ППО позашляховики для захисту регіону

Автор: Галина Ворона
16:54 09.10.2023

Влада Київщини спільно з компанією “АВТ Баварія” передали мобільно-вогневим групам 21 позашляховик підвищеної прохідності для захисту Київщини. Гроші на їх придбання були зібрані в рамках Українського оборонного проєкту разом із UNITED24.

Київщина передала мобільно-вогневим групам ППО позашляховики для захисту регіону
оренда квартири Київ

Про це розповів голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

За його словами, автомобілі допомагатимуть підготовленим екіпажам сил ППО виконувати бойові завдання, рятувати життя та захищати критичну інфраструктуру Київщини.

Київська обласна військова адміністрація обладнала автівки додатковим оснащенням:  “турелями” для кріплення засобів ураження, лазерами, біноклями. Екіпажі забезпечили необхідним обладнанням для виявлення сил противника.

Як зазначив Руслан Кравченко, загалом мобільні групи отримають 60 автівок. Найближчим часом ще 24 позашляховики нададуть інші представники бізнесу, райони з громадами. Частину автівок купують за кошти обласного бюджету.

Сьогодні всі чудово розуміють необхідність активніше та ефективніше допомагати військовим. Адже це дає змогу кожному працювати на Київщині та відбудовувати її. Вдячний генеральному директору АВТ Баварія, Еріку Бернінгу, який вірить у майбутнє України, та запевнив у продовженні співпраці в рамках цього проєкту. АВТ Баварія планує придбати для українських військових ще декілька автівок”, – додав очільник області.

Читайте також: Наєв нагородив мобільну групу ППО, які зі “Стінгера” збили крилату ракету Х-101

Нагадаємо, ЗМІ запевняють, що навколо Києва створено найпотужнішу систему ППО.

Великий Київ у Google News

підписатися