Київщина “червоніє”, Pfizer для дітей та жахи в лікарні – топ-3 новини дня

Автор: Марія Супрун
20:50 27.10

Сьогодні, 27 жовтня, усі три найрезонансніші новини стосуються пандемії. Вірус стрімко охоплює, як столицю, так і всю Україну. Лікарні Києва заповненні тяжко хворими на коронавірус. Київщина с суботи переходить в “червону” зону. Щоб зупинити розповсюдження COVID-19 МОЗ дозволило вакцинувати проти коронавірусу дітей від 12 років.

Київщина “червоніє”, Pfizer для дітей та жахи в лікарні – топ-3 новини дня

Київщина переходить в “червону зону”

З 30 жовтня на Київщині почне діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Буде заборонено:

  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;Із 00 год. 00 хв. 30 жовтня на Київщині почне діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки.
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
  • робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів;
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників.

Водночас, робота всіх перерахованих закладів можлива лише, якщо 100% працівників і всі відвідувачі матимуть “зелений” COVID-сертифікат, який свідчитиме про повний курс вакцинації, або негативний результат ПЛР-тесту.

Буде дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних та усіх продовольчих магазинів. Але обов’язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.

МОЗ дозволило вакцинацію проти COVID-19 усіх дітей від 12 років

Міністерство охорони здоров’я дозволило вакцинувати проти коронавірусу дітей від 12 років, незалежно від того, чи потрапляють вони у групи ризику. Щеплення робитимуть препаратом від Pfizer/BioNTech (Comirnaty). Вакцину вводитимуть двома дозами з інтервалом між щепленнями 21-28 днів.  Деталі – за посиланням

Моторошні кадри з реанімаційного ковід-відділення київської лікарні

Сьогодні Мер Києва Віталій Кличко показав відео з реанімаційного відділення Київської міської клінічної лікарні № 4, де лікують хворих на коронавірус. Більш як 560 людей було госпіталізовано за добу і кількість хворих, які потребують госпіталізації, зростає. Переважна більшість із них – у важкому стані. З такими темпами розповсюдження вірусу місць із киснем скоро може не вистачати.

 

Великий Київ у Google News

підписатися