Київраду замінували – що відбувається?

18:23 10.06

Вже не перший рік в столиці регулярно мінують торгові центри, суди, метро та навіть Верховну Раду. Тепер від телефонних терористів страждає і Київська міська рада.

Київраду замінували – що відбувається?

Під час пленарного засідання сесії Київради о 16:11 секретар КМР Володимир Бондаренко повідомив, що отримано черговий телефонний дзвінок про мінування будівлі Київради, та публічно звернувся з заявою про кримінальне правопорушення, а саме про завідомо недостовірне повідомлення про мінування будівлі.

Але попри повідомлення про мінування депутати продовжили розгляд питань порядку денного.

Варто зазначити, що «мінування» відбулось під час палких дискусій навколо питання затвердження скандального Детального плану території (ДПТ) Мінського масиву, що передбачає забудову значної території в Оболонському районі столиці.

Довідково: Кримінальний кодекс України передбачає відповідальність за подібний злочин. Cанкція ч. 1 ст. 383 ККУ за завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу досудового розслідування про вчинення злочину передбачає відповідальність: виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Окрім того винуватця можуть зобов’язати компенсувати значну суму збитків, пов’язаних з роботою вибухотехніків та перервою в роботі відповідних підприємств та організацій, що може сягати десятків і сотень тисяч гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...