Пандемія не тітка: Київрада проситиме у ВР дозвіл на роботу онлайн

Автор: Галина Ворона
13:27 21.07

Депутати Київради проситимуть колег із Верховної Ради про дозвіл на проведення пленарних засідань та постійних комісій онлайн.

Пандемія не тітка: Київрада проситиме у ВР дозвіл на роботу онлайн

Про це повідомив депутат Київської міської ради, член Постійної комісії бюджету та соціально-економічного розвитку Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у мережі Facebook.

Як зазначив депутат, ситуація з пандемією коронавірусу показала усьому світу, що треба вміти бути готовим оперативно адаптуватись до нових умов життя. У випадку коронавірусу – адаптуватись до онлайн-формату спілкування та роботи.

Враховуючи те, що ми не можемо виключати нову хвилю коронавірусу, який мутує, та запровадження локдауну, маємо зробити все можливе, аби міська рада в будь-яких умовах продовжувала ефективну роботу. У зв’язку з цим ми зареєстрували проєкт звернення до Верховної Ради України про необхідність внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо проведення засідань дистанційно”, – пояснив Дмитро Білоцерковець.

За його словами, проєктом рішення пропонується внести зміни до законодавства та повноцінно дозволити міській раді проведення пленарних засідань та постійних комісій онлайн.

Наразі така можливість є, але це стосується обмеженого кола тем, що неправильно, адже щодня у міської влади виникає чимало питань, які потребують оперативного реагування. Крім того, чому комітети Верховної Ради України мають можливість у режимі онлайн розглядати будь-які питання під час локдауну, а комісії міських рад цієї опції позбавлені”, – наголосив Дмитро Білоцерковець.

Депутат додав, що підтримання запропонованих у проєкті пропозицій Верховною Радою призведе до того, що міським радам не потрібно буде чекати для розв’язання важливих питань міста. Усі питання будуть вирішуватись оперативно, у звичному режимі, але онлайн. Єдина обов’язкова вимога – пряма трансляція таких засідань на офіційному сайті міських рад для максимальної публічності та гласності.

Читайте також: Готові до третьої хвилі? Скільки ліжок можуть розгонути в столиці

Нагадаємо, Київ почали готувати до третьої СOVID-хвилі, під час якої у громадський транспорт пускатимуть лише за електронними перепустками.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...