Київрада підтримала створення Єдиної системи оперативно-диспетчерського управління

Автор: Володимир Хлєбников
15:59 18.11

Задля ефективного контролю за станом житлово-комунальної інфраструктури у столиці впровадять Єдину систему оперативно-диспетчерського управління.

Київрада підтримала створення Єдиної системи оперативно-диспетчерського управління

Відповідне рішення було ухвалено на пленарному засіданні Київради 18 листопада. “За” проголосували 72 депутати.

За словами депутата члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Михайла Іщенка, протягом останніх років галузь житлово-комунального господарства зазнала суттєвих законодавчих та інституціональних змін. Це, звичайно, може вплинути на якість надання житлово-комунальних послуг.

Ухвалення відповідного рішення забезпечить належний контроль за сферою житлово-комунального господарства, взаємодію між суб’єктами житлово-комунальної інфраструктури, а також вирішить питання функціонування об’єднаної диспетчерської служби міста. Ми прагнемо вжити заходів та усунути відповідні проблеми“, – сказав депутат.

Іщенко додав, що модернізація відбуватиметься відповідно до Стратегії розвитку міста Києва та Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури столиці на 2021-2025 роки.

Як повідомлялося, мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що вартість проїзду в міському транспорті поки що не буде підвищуватися, принаймні до завершення опалювального сезону.

Великий Київ у Google News

підписатися