Київрада перевірить діяльність екологів, які спалили опудало депутатки Лимар

Автор: Анна Ткаченко
17:04 07.11.2023

Після спалення активістами Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ) опудала депутатки Київради, схожої на Юлію Лимар, екологічна комісія КМР ініціює перевірку належного виконання організацією своїх обов’язків з охорони та догляду за заповідними землями.

Київрада перевірить діяльність екологів, які спалили опудало депутатки Лимар
оренда квартири Київ

З ініціативою відповідного доручення до комісії виступила депутатка Київради від “Слуги народу”, радник Керівника Офісу Президента України Лілія Пашинна, зазначає 24 Канал.

За її словами, традиційно екологічна комісія КМР голосує за створення заповідників. Проте з’ясувалося, що останнім часом понад 4 000 гектарів були передані під заповідання, зокрема Київському екологічно-культурному центру, який повинен здійснювати захист і догляд за ними.

Прошу дати доручення здійснити перевірку якості здійснення цього захисту і догляду за цими заповідниками. Тому що ми повинні розуміти, чи не перетворюються вони потім на чагарники,
– зазначила депутатка.

Виправдання КЕКЦ
Між тим, у самому КЕКЦ відреагували на звинувачення щодо їхньої останньої акції – спалення опудала депутатки Київради від фракції “УДАР”, яка зовні схожа на Юлію Лимар. За словами юриста КЕКЦ Олександра Дядюка, ця схожість – випадкова, і спалене опудало символізує “корупцію у Київраді”.

“Конкретно я не вбачаю схожості зовнішньої з Лимар. Яку збочену, можливо, сексуальну фантазію треба мати, щоб побачити в цьому опудалі депутата Лимар? На мою думку, не схожа. Ну, повненька, так багато повненьких жінок і чоловіків. Я теж повненький, то, може, це моє опудало спалили. Ні, це символ корупції київрадівської, тих депутаток і депутатів, які продають інтереси громади в інтересах забудовників”,
– зазначив Дядюк.

Він не бачить у діях КЕКЦ нічого протиправного і заперечує, що йдеться про екологічний тероризм, бо нібито активісти “нікому особисто не погрожували”.

Відповідаючи на питання, чи не зашкодила їхня акція екології, за яку вони борються, Дядюк у дещо знущальній манері відповів, що “шкоди від шашликів більше, ніж від їхнього вогнища”.

“Мабуть, від такого невеличкого костра глобальне потепління не станеться. Не думаю, що льодовики у Гімалаях від цього розтануть”, – підкреслив Олександр Дядюк.

Як повідомляв “ВК”, у вересні 2023 року Київський еколого-культурний центр разом із Київрадою виграв судовий процес у Господарському суді про захист Галерного острова площею близько 45 га від забудовників із ТОВ “Галерна затока”. Також, КЕКЦ виграв суд, яким врятував від забудови заказник “Троєщинські луки”.

Великий Київ у Google News

підписатися