Київ зобов’язаний забезпечити послугою супроводу дітей під час інклюзивного навчання – Марина Порошенко

Автор: Галина Ворона
18:16 14.07

Голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров´я та соціальної політики, лідерка “Європейської Солідарності” у Києві Марина Порошенко подала на розгляд комісії документ, який забезпечить у новому навчальному році дітей з особливими освітніми потребами соціальною послугою супроводу під час інклюзивного навчання,

Київ зобов’язаний забезпечити послугою супроводу дітей під час інклюзивного навчання – Марина Порошенко

Про це заявила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров´я та соціальної політики, лідерка “Європейської Солідарності” у Києві  Марина Порошенко.

За її словами, ще 1 січня 2020 року вступив у дію закон України “Про соціальні послуги”, який визначає “супровід під час інклюзивного навчання” як базову соціальну послугу. Її забезпечення покладається на органи місцевого самоврядування, зокрема Київську міську державну адміністрацію.

Наразі, зауважила Марина Порошенко, в столиці такої послуги потребують 113 учнів інклюзивних шкіл та 49 вихованців садочків, тому питання її впровадження є досить назрілим.

Саме тому сьогодні на розгляд Постійної комісії з питань охорони здоров´я та соціальної політики Київради я подала проект рішення “Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві”. Згідно цього документу, Департамент соціальної політики КМДА в найкоротші терміни зобов’язаний розробити та затвердити на профільних комісіях порядок здійснення послуги супроводу та почати надавати її з початку нового навчального року. Вдячна колегам по комісії за розуміння важливості цього питання та одностайну підтримку проекту рішення”, – наголосила лідерка “ЄС” у Київраді.

Читайте також: Марина Порошенко пропонує відкрити у кожному районі Києва Центри раннього втручання – для чого вони потрібні

Нагадаємо, раніше Марина Порошенко заявила, що Київ має забезпечити оздоровленням з курсом реабілітації дітей з особливими потребами, які пов’язані з захворюванням нервової системи.

Великий Київ у Google News

підписатися