Київ у крижаному полоні та напад на комунальників: головні новини дня

Автор: Марія Супрун
21:09 08.12.2021

Київ сьогодні усіма силами намагався протистояти негоді. Дощ, який почався ще вночі, вдень моментально замерзав та огортав кригою все, на що потрапляв. Крижаний дощ зупинив в місті тролейбуси, автівки потрапляли в ДТП, але окрім проблем багато мешканців столиці побачили в цьому неймовірну красу та опублікували фото. Тим часом, комунальники біля Дарницького вокзалу демонтували МАФи, але без сутичок не обійшлося.

Київ у крижаному полоні та напад на комунальників: головні новини дня

Розповімо більш докладніше про головні новини середи, 8 грудня.

Крижаний полон

Ранок в столиці почався з падіння дерев. На вулиці Банковій, на якій розташовано Офіс президента України, впало велике дерево і пошкодило припаркований автомобіль. Деревопад не закінчився і до вечора – через падіння дерева було перекрито рух на Палладіна.

З самого ранку в Києві також було ускладнено рух транспорту. Особливо постраждав електротранспорт. Через крижаний дощ сталося зледеніння дротів, які живлять тролейбуси. Так, на мосту Патона вишикувалася “черга” тролейбусів (ВІДЕО). А Північний міст взагалі став пішохідним через зупинку тролейбусів (ФОТО, ВІДЕО).

Крім того, вітер пошматував найбільший прапор України (ВІДЕО).

Також через слизьку дорогу у Києві за день сталось понад 100 ДТП.

Водночас, крижаний дощ перетворив на витвори мистецтва навіть самі непоказні речі, повз які ми могли проходити щодня і навіть не помічати. Гілки дерев і ялинок, плоди якогось куща чи звичайні лавки у сквері, вкриті кригою, виглядають справді казково (ФОТОРЕПОРТАЖ).

крижаний дощ у києві льодяний київ

Небезпечний демонтаж

Поки місто намагалося впоратись с проблемами, що наробила негода, комунальники упорядковували територію біля Дарницького вокзалу. «Київблагоустрій» займався демонтажем незаконних МАФів, але власники споруд чинили супротив – порізали колеса спецтехніки, напали на демонтажників із застосуванням зброї.

Зокрема, чоловік з ножем перешкоджав роботі комунальників та погрожував з криками: “Клянусь мамой, щас порежу”.

Великий Київ у Google News

підписатися