Київ планує створити Муніципальний банк столиці – деталі

Автор: Марія Супрун
14:31 05.09.2022

Столиця планує створити Муніципальний банк Києва та подасть заявку на участь у відкритому конкурсі на виведення з ринку неплатоспроможного банку АТ «Банк Січ».

Київ планує створити Муніципальний банк столиці – деталі
Світлодіодне освітлення

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Місто інвестує в банк для створення на його базі Муніципального банку Києва – для подальшого його перетворення на універсальний фінансовий інструмент міста. Муніципальний банк – це найкращий та надійний інструмент для проектного фінансування та роботи з Міжнародними фінансовими організаціями, іноземними інвесторами-партнерами. Для фінансування робіт з відновлення інфраструктури міста і економіки загалом», – зазначив Поворозник.

Він підкреслив, що Муніципальний банк – це оптимізація фінансів міста і значна економія коштів громади. Зокрема, на ринку виникла унікальна ситуація, коли банк, який продовжує працювати і виконує всі свої зобов’язання, можна придбати за менші кошти і не очікувати півтора-два роки, що потрібні для створення нового банку. 

Поворозник підкреслив, що для держави продаж банку КМДА є найоптимальнішим рішенням у поточній ситуації, що має вагомі соціальні та економічні переваги: з’явиться можливість зберегти робочі місця, виконувати в повному обсязі зобов’язання перед бізнесом та вкладниками банку.

Також залучення державою інвестора – це позитивний сигнал про стійкість та стабільність банківської системи України.

Нагадаємо, в Києві провели рейди нічними клубами, майже 120 громадян отримали повістки.

Великий Київ у Google News

підписатися