Київ пережив ще одну ніч війни: як місто зустрічає новий день

Автор: Галина Ворона
10:00 01.04

Ніч проти 1 квітня у Києві пройшла спокійно. Після завершення комендантської години місто живе в режимі воєнного стану. Працює інфраструктура міста: комунальники, транспортники, медики та рятувальники.

Київ пережив ще одну ніч війни: як місто зустрічає новий день

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Містянам надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, міні-ярмарки та столичні ринки”, – розповів чиновник.

Про роботу всіх приватних закладів можна дізнатися у застосунку Київ Цифровий» на мапі працюючого бізнесу.

Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть сьогодні Північний та Дарницький мости. Для громадського транспорту відкритий Південний міст.

За словами Миколи Поворозника, територіальні центри соціального обслуговування громадян працюють в штатному режимі.

З початку повномасштабного російського вторгнення терцентри видали понад 44 тисячі продуктових наборів першої необхідності та понад 40 тисяч гарячих обідів.

Більше 13 тисяч киян отримали соціальні послуги, зокрема, це послуги обслуговування на дому. Крім того, м’ясну продукцію отримали понад 8 тисяч киян, ще більше 13 тисяч осіб отримали молочну продукцію, понад 26 тисяч осіб отримали овочеві набори.

Війна не скасувала коронавірус, навіть якщо вам так здається на перший погляд. Він нікуди не дівся і про це говорять цифри: за 30 днів нового етапу війни у столичних стаціонарах проліковано близько 900 хворих на коронавірус. Тому не нехтуйте своїм здоров’ям, при прояві перших симптомів звертайтеся до сімейного лікаря. Якщо ви досі, з якихось причин, не вакцинувалися – вакцинуйтеся», – розповів Микола Поворозник.

У пунктах вакцинації доступні перша, друга та бустерна дози вакцини від COVID-19. Адреси пунктів вакцинації за посиланням.

Читайте також: Війна в Україні, день 37-й. Ворог відходить з півночі Київщини разом з майном, від якого “звільнив” українців

Нагадаємо, у Києві до інтернету підключено вже 805 бомбосховищ.

Великий Київ у Google News

підписатися