Київ оголосив великий добір інспекторів з паркування – деталі

Автор: Марія Супрун
18:48 17.06

Інспекція з паркування оголосила додатковий набір близько 60 інспекторів для роботи на вулицях міста.

Київ оголосив великий добір інспекторів з паркування – деталі

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«Інспекторів буде вп’ятеро більше ніж є наразі, проте це лише перша хвиля зміцнення кадрового потенціалу інспекції. На 14 430 наших муніципальних паркомісць для ефективного контролю треба значно більше сил», – зазначив Усов.

За його словами, нині на вулицях Києва працює всього 15 інспекторів, і це непорівнювано з практикою будь-яких інших великих міст. Додатковий штат працівників дасть змогу посилити контроль за дотриманням правил паркування в усіх районах міста, особливо в центральній частині.

Усов додав, що значна кількість нових працівників упорядковуватиме паркування у першій транспортній зоні Києва. Саме там спостерігається найбільше напруження на вулично-дорожню мережу, найінтенсивніше скупчення автомобілів, найбільша кількість порушників, а також наймасовіша концентрація нелегальних паркувальників.

Він зауважив, що місто створює для майбутніх працівників такі умови праці, щоб мотивувати інспекторів якісно виконувати свою роботу та наводити порядок у паркувальному просторі нашого міста.

«Окрім конкурентної заробітної плати та можливості кар’єрного росту, ми пропонуємо всі переваги державної служби: соціальний пакет, пенсійне забезпечення, можливість відпочинку на морських курортних базах України, допомогу на соціально-побутові витрати та оплачувану відпустку», – зазначив Усов.

Згідно з вимогами, кандидати мають вільно володіти державною мовою, мати вищу освіту, бути відповідальними, стресостійкими та цифрово грамотними. Документи приймають через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС: career.gov.ua.

Нагадаємо, тарифи на паркування підвищать – хочуть вивільнити центр міста.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...